Сторінка в розробці!

30.07.2010р. Дубровицька "Журавлина" стартувала

Якщо довго запрягати, то колись запряжеться. Так вийшло і з Дубровицьким районним літературно-мистецьким об'єднанням «Журавлина»: розпочали ми підготовчу роботу для реєстрації в районному управлінні юстиції в 2008 році, а завершили в липні 2010 року. Саме ця дата (7 липня) дала народження новій громадській організації творчого спрямування, що й стало приводом для її презентації в читальному залі районної бібліотеки для дітей. Воно й дійсно: проблема створення подібної організації давно назріла й перезріла, адже в останні роки на літературному фронті Дубровиччини панував повний штиль.

Я, як керівник районного літературно-мистецького об'єднання «Журавлина» подякував усім, хто долучився до його творення: а це і народний депутат України Сергій Кошин та його помічник Богдан Микульський, і голова районної організації Народного Руху України Людмила Берестень, і голова районної ради Микола Новик, і лісничий Висоцького лісництва Іван Карпінський, і колишній заступник голови райдержадміністрації Микола Стовба, і вчителька Крупівської школи Уляна Букайло, і ще багато інших небайдужих людей. Автор цих рядків ознайомив присутніх з реєстраційними документами, статутом та програмою організації, розповів про роботу об'єднання на майбутнє.

Отож, кожної останньої п'ятниці місяця, починаючи з 30 липня, о 14 год. в читальному залі районної бібліотеки будуть проходити засідання районного літературно-мистецького об'єднання "Журавлина", або ж просто літературні п'ятниці. Чекаємо на вас, любителі художнього слова, і разом з вами будемо примножувати літературні здобутки нашого краю.

 

Анатолій РОЗАНОВИЧ, керівник районного
літературно-мистецького об'єднання «Журавлина»

15.02.2012р. Вшанування творчості

http://www.dubrlibr.rv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=139:2012-02-15-15-57-43&catid=59:lit-guravluna&Itemid=86

25.01.2013р. Презентація нових книг місцевих авторів

http://www.dubrlibr.rv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=185:2013-01-25-16-04-08&catid=59:lit-guravluna&Itemid=86

Премія "Лісова пісня"  

http://www.dubrlibr.rv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=206:-l-r&catid=59:lit-guravluna&Itemid=86